O sklepie

Nasza firma to przedsiębiorstwo którego celem nadrzędnym jest zadowolenie Klienta.Działamy od 2006 roku  jako PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE  ,,KLEPSYDRA''

NIP:51052608241

REGON:340196340

Zajmujemy się zakupem i renowacją stylowych i starych mebli ,lamp, luster ,obrazów,porcelany.

Nasze towary są zawsze oryginalne i przeważnie jedyne w swoim rodzaju, zakupujemy je na pchlich targach w Niemczech, Belgii,Holandii.

Staramy się codzienne wystawiać jakieś nowości.

Sprzedajemy również nasze przedmioty na aukcjach Allegro pod nicem: quick6   w formie licytacji jak i KUP TERAZ. Nasze towary są przeważnie niepowtarzalne i jedyne, dlatego może zdarzyć się tak,że przedmiot zostanie sprzedany w sklepie i możemy nie zdążyć go wycofać z aukcji allegro, za co serdecznie przepraszamy.

Nasz wewnętrzny kodeks wartości:


Zaufanie i partnerskie podejście - tylko dzięki wzajemnemu zrozumieniu można budować długotrwałe, dobre kontakty biznesowe z wzajemną korzyścią dla obu stron. Szczególnie preferujemy otwarty model współpracy z ukierunkowaniem na potrzeby Klienta.

Użyteczność - każdego dnia skupiamy się nad tym aby nasze produkty były jak najbardziej użytecznym i przyjaznym narzędziem. Dzięki temu nasi Klienci mogą podejmować coraz to nowe wyzwania biznesowe.

Komfortowa obsługa Klienta - to główny cel naszych codziennych działań bo zadowolony Klient to źródło naszej wewnętrznej satysfakcji.Zapraszamy do Współpracy

Copyright

Copyright © 2014

Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie